Temizlik imandan gelir
Temizlik Hizmeti mi Lazım? Kurumsal Temizlik Ankara

Telefon:

0.312.427 2090

Ankara

665. Sk. No:30/4 Çankaya
Ankara Temizlik
0.312.427 2090
  • 2023-03-06

Ankara Dış Cephe Temizliği

Ankara temizlik firmalar arasinda Ankara Temizlik  yüksek binalarda dış cephe temizlik hizmetlerini profesyonel olarak yapan ve temizlik yapılan yerlerde güvenlik önlemlerini alarak hem iş güvenliği hemde işçi güvenliğine önem vermektedir. Firmamız binanızın, dış cephe cam ve metal yüzeyini özel temizlik malzemeleri ile kaliteli ekip ve ekipmanları kullanılarak hizmet vermektedir. Uzman ekipler tarafından İtinayla verdiğimiz hizmetin arkasındayiz. Ankara`nın her yerine servis hizmeti vermekteyiz. Temizlik ekipmanlarımız son teknolojiye uygun olarak yenilenmekte ve en hızlı hizmeti vermektedir.
 
Ankara Temizlik dış cephe cam temizliği işleri için kendisine ait dış cephe vinci kullanmaktadır. Kendi aracı olması sebebiyle fiyatları daha uygundur. Dış cephe temizliği normal temizlik işlerinin dışında ilave deneyim, bilgi ve özen isteyen bir alandır. Güvenlik önlemleri alınmış, dış cephe temizliği için uygun araç ve temizlik malzemeleriyle yapılması gerekmektedir.
  •     Dış cephe temizliği
  •     Ankara dış cephe cam temizliği
  •     Ankara dış cephe temizliği
  •     Metropol ve yüksek bina temizliği
  •     Çatı Temizliği
 
yüksek binalarda dış cephe temizlik hizmetlerini profesyonel olarak yapan ve temizlik yapılan yerlerde güvenlik önlemlerini alarak hem iş güvenliği hemde işçi güvenliğine önem vermektedir 0.505.777 1632