Temizlik imandan gelir
Temizlik Hizmeti mi Lazım? Kurumsal Temizlik Ankara

Telefon:

0.312.427 2090

Ankara

665. Sk. No:30/4 Çankaya
Ankara Temizlik
0.312.427 2090
  • 2023-03-06

Ankara AVM Temizliği

Alışveriş merkezlerinde ıslak zemin dediğimiz alanlarda genelde büyük temizlik robotları ile işlem yapılmaktadır. Bu robotlar sayesinde zemin daha sağlıklı temizlenmekte ve çok daha hızlı iş bitmektedir. Aynı zamanda istenirse şayet mağazalara özel yer temizliği hizmetimizde bulunmaktadır. Bu sayede alışveriş merkezi içinde yer alan mağazalarda aynı şekilde zeminlerini temizletmiş olacaklardır ve müşterilerini temiz bir ortamda ağırlamış olacaklardır. Alışveriş merkezlerinde dış yüzey temizliğide önemli bir noktadır. Alışveriş merkezi dışarıdan ve içeriden ne kadar temiz görünürse bir o kadar müşterinin tercihi olacaktır. Çocukları ile zaman geçiren bir çok aile için alışveriş merkezinin temizliği en önemli unsurdur. Ayrıca alışveriş merkezinin dış cephesinde ve genel olarak mağazaların vitrinlerinde bulunan camların temizliğini yapmakta hizmetlerimiz arasına girmektedir. Mağazalar bunun için bize talepte bulunmakta ve bizde bu talep karşısında günlük iş periyodumuza bu istekleri eklemekteyiz.

Alışveriş merkezlerinde ayrıca müşterilerin giriş yapmadığı ama personelin kullandığı özel alanların temizliğide tarafımızdan özenle yapılmaktadır. Depo alanları, yük indirme bindirme alanları, otopark gibi alanlardada aynı hassasiyeti göstererek hizmet vermekteyiz. Bizim için müşterilerinizin yapmış olduğu temizliği görmesinden ziyade bizim alışveriş merkezindeki tüm noktalardaki temizliği görüp ona göre müdahale etmemiz önemlidir. Bu sebeple temizlik ekibimizin başında mutlaka proje sorumluları bulunmakta ve bu proje sorumlularımız düzenli olarak tüm alışveriş merkezinin kontrolünü yapmaktadırlar.

Alışveriş merkezlerinde ıslak zemin dediğimiz alanlarda genelde büyük temizlik robotları ile işlem yapılmaktadır 0.505.777 1632